אי ציות לאור אדום - פורום תעבורה

שאלה חדשה
  • ליאור

נשלח ע"יליאור 14:37, 23 בנובמבר 2015

שלום, לפני כ-10 חודשים עברתי באור אדום (חלפו יותר מ-5 שניות), לא שמתי לב, מכיוון שהיו שני רמזורים אחד אחרי השני, הייתה שמש חזקה והסתכלתי על הרמזור השני שהיה ירוק. באותה תקופה הייתי בהריון מתקדם ולא הייתי עושה דבר שיסכן את התינוק ואותי. אני נהגת זהירה כ-10 שנים, ללא עבירות תנועה. קיבלתי הזמנה למשפט ו-10 נקודות. האם עליי לקחת עו"ד? עשוי להפחית את גזר הדין? כיצד הנושא מתנהל בבית המשפט? מה גזר הדין שצפוי להינתן לי? האם הנקודות מיום העבירה או מיום המשפט? תודה רבה.

השב
  • מנהל הפורום:דודי דויטש, משרד עורכי דין

עו"ד תעבורה דודי דויטש,מנהל הפורום

09:15, 27 בנובמבר 2015

ליאור שלום,
    בדר"כ עבירת אור אדום הינה ברירת קנס - 1000 ש"ח ו- 10 נקודות.
    מאחר שחלפו יותר מ-5 שניות שדלק האור האדום ברמזור, מדובר באי ציות לרמזור אדום בנסיבות מחמירות, ולכן זומנת לדין.
    עברך נקי, לכן אני סבור שהתביעה תעתור לקנס כספי ולפסילה מותנית בלבד (ללא פסילה בפועל).
    עם זאת, איני יודע לאיזה בית משפט זומנת ומי השופט, הענישה והמדיניות משתנה לצערי במחוזות השונים.
    צרי עמי קשר ואכוון אותך ללא עלות
    דודי- 0544-201520

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בגולשים-נהגים אשר להם שאלות מעולם עבירות התנועה, החל מקנסות תעבורה, שלילת רשיון, פסילה מנהלית, תיקי נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ומעורבות בתאונות דרכים.