לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אנונימי

שוטר עבר את החוק והגבול

אני נסעתי להנאתי ביום כיפור על טרקטורון חשמלי* בעוצמת מתח של 36v זה הוא כלי בעל ארבע גלגלים ולא נדרש אליו שום רישיון (אין לו לוחית רישוי), אני ילד בן14 נוסע ועוצר ליד בית של חבר ופתאום שני שוטרים (שהיו נראים לי ממש משועממים המחפשים משהו להתעסק איתו) עוצרים לידי (הם היו במרחק של פחות ממטר) צועקים לי:עצור בצד! ותדומם מנוע! אני עושה את זה ואז הם שואלים אותי בן כמה אני ועוד כמה שאלות... בסוף הגענו לפשרה שאני יסע הביתה בליווים, עד כאן הכל סבבה עד שאני מסתכל לצד רואה אותם מסריטים אותי בטלפון נייד, אני עוצר בצד מיד אומר להם למחוק את הסרטון הם טוענים שהם לא צלמו ובמילים האלה הם השתמשו:"אף אחד לא צילם אותך עכשיו סע סע לפני שאני רושם לך דוח של אלף שקל" אני לא ממשיך לנסוע דורש מהם למחוק את הסרטון (שבוודאות ראיתי אותם מצלמים וצוחקים) ואחד מהם בחור בגובה מטר 90 עם שרירים יוצא מניידת באגרסיביות וטורק את הדלת בא אליי שואל אותי מה הסיפור שלי ואם אני רוצה שהם ימחקו את הסרטון (מודים שהם צילמו) ויתנו לי דוח של אלף שקל (שבדיעבד הם לא יכולים לתת לי כי זה לא אופניים חשמליים) או שאני יסע "ואף אחד לא יפגע". שאלתי אליך זה האם מותר להם לצלם אותי, הם יכולים לרשום לי דוח?, ואם לא מה עליי לעשות עכשיו כדי שהם ימחקו את הסרטון?

עו"ד שי גלעד

השאלה אינה מתאימה למענה בפורום שכזה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תעבורה