לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דיב עזאיזה

התייעצות לגבי מי אשם-

שלום רב, רציתי לברר בעניין מי אשם בנושא זה הייתי באוטו בחניית כחול לבן בכביש דו סטרי- החניה רחוקה מאזור הנסיעה, התארגנתי כדי לרדת הסתכלתי במראה אין מכוניות לידי, אזור החניה רחוק מאוד מהמכוניות שנוסעות- התארגנתי כדי לרדת פתחתי 10-15 סמ את הדלת פתאום מרגיש מכה - מישהיא דפקה לי את הדלת בזמן פתיחה ירדתי מהאוטו ואז הבחורה שדפקה לי את הדלת התנצלה ואמרה שהיא אשמה, התקרבה לאוטו שלי ורצתה לעשות חניה כפולה, כלומר לחנות באמצע הכביש, קרוב לאוטו שלי הבחורה אמרה אני אשמה, ואני אספוג את הנזק, הנזק שנוצר (פגיעה מכאנית בדלת, מעיכה של הדלת מהקצה) הבחורה הלכה הביתה התייעצה עם עורך דין ואמר לה שחד משמשעית האחריות על מי שפותח את הדלת!!! לא רוצה לשמוע את הסיפור, חד משמעית הוא אשם נכון שיש חוק כזה ונכון שעל פותח הדלת להיות זהיר אבל נסיבות האירוע הייתה אחרת, יש אחריות גם עליה היא זאת שגלשה לאזור החניה שלי, אזור החניה ברוב המצבים הסבירים רחוק מהמכוניות, ואם זה קרוב אם אני אפתח את הדלת 10 סם מה הבעיה דבר נוסף, במקרה זה לפי דיווח שמאי אמר שהיא הייתה קרובה ממך פחות מ 20 סמ, אם לא דפקה את הדלת הייתה דופקת את המראה היא התחילה להגיד לי אחרי יומיים מהתואנה שהאוטו שלה גם נפגע ויש לה סריטות קטנות, ביקשתי ממנה לצלם לי את זה ולא צילמה, אז רוצה שאני אספוג את הנזק שלה והנזק שלי, חשוב לציין שלא צילמתי את האוטו שלה, מתום לב כי היא מאותו משפחה, הכירה בטעות שלה, לא התמודדנו עם זה שאוטו שלה נפגע במקרה זה מי אשם לדעך?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תעבורה