דו"ח על לכלוך גן ציבורי - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
 • רונה

  נשלח ע"ירונה 07:54, 18 במרץ 2012

  היי. בני בן ה13 ישב ביום שישי בלילה עם כמה ילדים בגילו בגינה פיצחו גריעינים ושתו (לא אלכוהול) הגיעה משטרה ונתנה לכולם דו"ח על סך של 475ש"ח על הדו"ח רשום שיש לשלם אותו עד 15 ימים (הדו"ח הוא של עירית ר"ג - לא של המשטרה)לפי דברי הילד באמת היו כוסות על החול שלהם - בדו"ח רשום כוסות ובקבוקי פלסטיק . שאלתי א - האם מותר למשטרה לעשות זאת לקטין ללא נוכחות הוריו? ב -האם הסכום לא מוגזם? יש מה לעשות לגבי זה? - תודה מראש

  השב
 • 12:06, 18 במרץ 2012

  רונה שלום,
  ניתן לתת דו"ח אף ללא נוכחות ההורים ואני מניחה שיש בדו"ח גם ברירת משפט, כלומר האפשרות לכפור בגרימת הלכלוך ולהישפט על כך, אך אני מבינה מדבריך שחלק מהלכלוך אכן היה של הילדים, כך שאינני בטוחה שיש טעם בניהול מאבק כלשהו.

  בדו"ח צריכה להיות מפורטת העבירה - האם מדובר בחוק עזר עירוני וכך ניתן לבדוק את התעריף, שאין ספק שהוא גבוה, אך לא נראה לי חריג.
  ניתן לפנות לרשות המקומית בבקשה מנומקת לביטול הדו"ח, אך יש לעשות זאת בדחיפות ולוודא שקבלו הבקשה וזה מטופל, כדי שלא תעברו המועד לתשלום ותחויבו בריביות.

  בהצלחה!

  מירב

  תגובה
 • 12:12, 18 במרץ 2012

  המון תודה

  תגובה
 • 04:31, 19 באוקטובר 2015

  שלום
  היום קיבלתי דוח בדואר רשום על מקרה שקרה בתאריך ה21.7.15 ומה שקרה הוא שישבתי בגינה על ספסל לבד וליידי היה לכלוך שאינו היה שלי והגיעו שוטרים ביקשו ממני תעודה מזהה והשוטר צילם את הלכלוך ושייך אותו אליי,למרות שהסברתי לו שזה לא הליכלוך שלי זה לא עיניין אותו ושלח לי בדוא רשום דוחבסך 730 שזה מחיר מוגזם מאוד והוא הגיע רק עכשיו
  זה הדוח הראשון שלי ואני לא ידע מה אני יכול לעשות בנידון ואיך אני יוצא מזה
  המצב הכלכלי לא טוב ולא אוכל לשלם את הדוח בזמן הקרוב ככתוב שאני צריך לשלם עוד 15 יום
  ואם לא אשלם עליי להתייצב בבית המשפט בתאריך 7.12.15
  מה ניתן לעשות?
  תודה מראש

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.