הסיכוי לאי הרשעה על גניבת תכשיטים - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
  • יניב 18..

נשלח ע"ייניב 18.. 18:27, 10 באפריל 2012

אני חייב להסביר לך ושאת תסבירי לי את הנסיבות למקרה שבגללם אני כזה גם לחוץ:דיברתי איתך בפלאפון ואמרת לי שגניבת תכשיטים מבית זה מאוד חמור..?אבל אפשר גם להגיע לאי הרשעה עם עו"ד טוב [כמוך נמשל].. אבל אני גנבתי מאמא של חבר שלי שפתחה בפניי את דלת ביתה ונתנה לי מהאוכל שלה ומביתה איך שופט בית המשפט יראה את זה עם הוא מסתכל על המקרה בכללי מעילה באמון כזו זה מאוד מאוד מאודדד חמור ועוד עשיתי את זה במסגרת גניבה בשביל להרשים כאילו חבר שהוא בעולם הפשע עד היום כפי שנראה לי... איך בית המשפט יראה את הנסיבות האלה הרי זה נסיבות חמורות נכון?גם עם נסיבות כאלה אפשר לסיים אם אי הרשעה?תודה יניב...

השב
  • 21:33, 10 באפריל 2012

חג. שמח אפשר לסוסים ללא הרשעה גם נסיבות כאלה אל תסתובב יותר עם מי שקורה לעצמו חבר והוא עבריין שמנצל אותך

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.