תיק במשטרה לילד בן 13.5 כעונש - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
 • אורית

  נשלח ע"יאורית 11:41, 29 במאי 2013

  שלום ילד בן 13.5 רב עם הבן שלי בן 13 בחוג ג'ודו אחה"צ זה התחיל מריב של ילדים והתפתח למכות שבמהלכם האבא של הילד התערב ואיים על הבן שלי שאם הוא ייגע בו הוא יפרק אותו במילים שלו. אני שמעתי על הכל רק אחרי שהאבא לקח משם את הילד והבן שלי נשאר שם בוכה. הבן שלי לא רוצה עכשיו ללכת לחוג בגלל שהוא מפחד מהילד ומהאבא שלו. אני לא מוכנה לעבור על זה בשתיקה. הילד הזה צריך להיענש וגם האבא. האם אני יכולה לפתוח תיק במשטרה לילד? שחשוב לציין נראה כמו בריון בן 18. לאבא ברור לי שאני יכולה לפתוח תיק. האם גם לילד?

  השב
 • 18:24, 2 ביוני 2013

  נבחן את האירוע:

  אבא של ילד מאיים על הילד שלך - חובה ובמהירות הגדולה ביותר להגיש תלונה. לתלונה יש לבחון האם יש עדים שיחזקו את התלונה הזאת.

  כל עד יכול ויסייע.

  הריב בין הילדים - אין מספיק נתונים על הריב על מנת לדעת האם זה אירוע של ילדים או מעבר לזה - בכול אופן מדובר באירוע מינורי יחסית. (כל עוד אין פגיעה משמעותית).

  לכן אני ממליץ לטפל באבא -זה חמור ויוביל לענישה קשה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.