אני לא קיבלתי את זכויותיי לייעוץ עם עורך מתחילת חקירה שזומנתי אליה. - פורום עבריינות נוער

שאלה חדשה
 • א (שם בדוי)

  נשלח ע"יא (שם בדוי) 22:41, 7 באוקטובר 2013

  שלום. היום זומנתי לחקירה בחשד לשימוש בסם קל. מכיוון שאני בטוח ויודע שאינני משתמש בסמים אך סביבתי הקרובה מידי פעם משתמשת זומנתי לחקירה לפני החקירה הסבירה לי במה אני מאושם החלטי לא לשף פעולה ואמרתי לה מכיוון שאני יודע שאין לי שום קשר לסמים אז ביקשתי להתייעץ עם עורך דין או עם הסנגוריה הציבורית היא אמרה שלפי החוק במדינה אני לא יכול להתייעץ עם הסנגוריה או עם עורך דין אלא אם כן אני עצור וטירטרו אותי מחדר לחדר עד שהתישו אותי יום שלם ואז בכל השאלות שעניתי אמרתי להם שאני לא יודע במשך שעות ספורות הן פתחו לי תיק בכל זאת על חשד לשימוש בסמים לקחו טביעת אצבעות והחתימו אותי על כתב ערוכה שאם אזומן שוב עליי להגיע אחרת אני אעצר ואקבל קנס. לא קיבלתי לאכול מהשעה 11 בבוקר ועד 7 בערב. לפי מה שקראתי כאן הסנגוריה הציבורית יכולה לייעץ בכלי שלבי חקירה אז אני מבין שהם הפרו את זכוייתי מה עליי לעשות מרוב ייאוש הם דובבו אותי בחקירה ורק רציתי לצאת משם חתמתי על הכל למרות שראיתי שהיא ניסחה את דבריי בדרך מעוותת מימה שאני נסחתי אני אשמח לעזרה בהקדם כי זה מאוד חשוב לי כי זה גרם לי לטראומה מאוד מאוד קשה תודה מראש.

  השב
 • 15:48, 9 בינואר 2014

  במידה ויוגש כתב אישום הרי שיהיה בכך טענות הגנה טובות. זכות להיוועצות עם עו"ד קמה לחשוד בעבירה גם אם אינו עצור. מיד עם תחילת החקירה יודיע החוקר על הזכות להיוועץ בעו"ד ויאפשר זאת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום עוסק ביעוץ לבני נוער אשר הסתבכו בפלילים, עבירות סמים ואלכוהול, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות רכב ותחבורה, עבירות בחבורה ובתהליכים של ניהול תיק בבית משפט לנוער, חקירה משטרתית, טיפול בהתמכרויות, שיקום ונושאים נוספים.