בעל הדירה זייף את החתימה שלי - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 09:44, 22 ביולי 2013

  כשנכנסתי לדירה שבה אני גר היום חתמתי על מסמך וורד בעל הדירה מסמך נפרד לחוזה שאני מצהיר שהדברים שיש בדירה תקינים. לא קיבלתי העתק של המסמך הזה. 5 חודשים אחרי שחתמתי על המסמך הזה ביקשתי לראות שוב את המסמך ושם ראיתי שבעל הדירה הוסיף עוד דברים שיש בדירה וחתימה שלי ליד אבל הדברים האלה לא קיימים בכלל בדירה ואני בטח לא חתמתי עליהם. הוא זייף את החתימה שלי. יש דרך להוכיח שהוא זייף את החתימה שלי לפי בדיקה של תאריך הכתיבה של הזיוף?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  זמיר סיון - גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

  12:42, 22 ביולי 2013

  שלומי שלום, אם אכן בעל הדירה שלך זייף את חתימתך, ניתן לראות זאת בבדיקה גרפולוגית מיקרוסקופית, תוכל לפנות אלי או לכל גרפולוג שתרצה, נבצע בדיקה של "החתימה החשודה כמזוייפת" אל מול דוגמאות חתימה אחרות ומקוריות שלך מאותה תקופה, אם אכן נמצא שהחתימה לא בוצעה בכתב ידך, בהחלט ניתן להנפיק חוות דעת לבית המשפט בטענת זיוף, אין צורך בבדיקת תאריך הכתיבה לצורך הוכחת זיוף חתימה.

  תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.