רוצה להוכיח שמכתב ש"כתב" אבי מזויף - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • ליאורה

  נשלח ע"יליאורה 11:58, 2 בספטמבר 2013

  אני רוצה להוכיח שאחים שלי זייפו את הכתב יד של אבא שלי וכתבו בשמו שהוא מוריש לו ולאחי השני את הדירה שלו ושמי לא מוזכר שם. אני יודעת שהם כתבו את המכתב ולא אבא שלי. הוא לא "כתב" את המכתב ליד עו"ד. האם המכתב עדיין ייחשב בבית משפט כצוואה ואיך אני מוכיחה שהכתב מזויף אם אין לי את המכתב אצלי? גרפולוג יכול לבדוק אם המכתב מזויף גם אם יש לי רק צילום של המכתב?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  זמיר סיון - גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

  03:37, 10 בספטמבר 2013

  שלום, יש תחילה להשיג דוגמאות כתב יד בלתי מוכחשות של אבא שלך מתקופה סמוכה למועד "מסמך המחלוקת" ניתן לבצע הערכה גרפולוגית משפטית ראשונית, אם בבדיקה הראשונית גרפולוג משפטי יימצא שיש חשד לזיוף, הגרפולוג יבקש מבית המשפט להורות לצד המחזיק במסמך המקור להעבירו לגרפולוג לצורך המשך הבדיקה, אז האחים שלך יהיו מחוייבים להעביר את המקור שבידיהם, אם גם בבדיקת המקור ימצאו אלמנטים גרפים ומוטורים המצביעים על זיוף, זה יכתב בדוח עבור בית המשפט.
  ניתן לפנות אלי באופן פרטי להמשך טיפול zamirgrp@gmail.com

  תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.