תביעת משרד עו"ד על זיוף חתימה - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • anna

  נשלח ע"יanna 17:32, 25 בנובמבר 2013

  שלום רב, להורי עשו עיקול על הלוואה שהם חתומים כערבים. משרד עו"ד טוען שהוא שלח התראה הביתה לפני עיקול ואחי חתם עליה. הם שלחו לי את אישור חתימה וגילינו שא' חתימה לא שלו בכלל. ב' בשעה שמצויין שם, הוא היה בעבודה, עובד במשרד הביטחון והוציאו לו דף שעות. רשום שהוא כביכול חתם ב13:30 בכרמיאל, אבל הוא רק סיים משמרת ב15:30 בחיפה.. ז"א יש כאן זיוף חתימה. האם ניתן לתבוע אותם על זה ואיך ניתן להוכיח? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  זמיר סיון - גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

  08:46, 26 בנובמבר 2013

  שלום, אם יש לך הוכחה [ אמיתית ] לא השערה או דעה של עובד במשרד הבטחון על כך שהוא סיים את המשמרת רק ב 15:30, ייתכן ואת לא צריכה בכלל גרפולוג להוכחת הזיוף, למרות שתמיד טוב שיהיה מסמך שמחזק את טענותייך בנושא זיוף חתימה, כך או כך את צריכה עו"ד טוב שיידע להביא בפני בית המשפט את ההוכחות לטענותיך שאם הן אכן מוצדקות ויש לך הוכחות לגביהן, בהחלט ניתן לתבוע אותו/ם, בנושא הגרפולוגי תזדקקי לבקש ממשרד עוה"ד ששלח את את אישור המסירה את מסמך המקור עליו מצוייה החתימה וכן חתימות של על מסמכים רשמיים מתקופות קודמות של אחיך לצורך ביצוע ההשוואה ווהוכחת הזיוף.

  תגובה
 • 10:46, 26 בנובמבר 2013

  המון תודה, כן יש הוכחה..יש דף שעות שיצא בחודש מאי לפני תשלום משכורת ואחי חתום עליו.

  תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.