מציאת פושע ע"י כתובות שריסס אצלי - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • נועם

  נשלח ע"ינועם 10:18, 31 בדצמבר 2013

  שלום אני גר בבית פרטי ועל הקיר החיצוני של החצר שלי אתמול כתבו בספריי בפעם השניה. אחרי הפעם הראשונה שריססו צבעתי את מה שכתבו וחשבתי שזה משהו חד פעמי אתמול ריססו עוד הפעם. אין לי מושג מי זה ולמה מרססים אצלי. צילמתי את מה שריססו אתמול ולא פניתי למשטרה. יש איך לאתר את מי שכתב את הכתובות לפי התמונות שצילמתי?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  זמיר סיון - גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

  16:13, 7 בינואר 2014

  נועם שלום, בגדול כתיבה של גרפיטי שונה מאד מכתיבה עם כלי כתיבה במצב נח על שולחן עם נייר ולכן אין כאן תשובה אבסולוטית, עם זאת בחלק מהמקרים, תתאפשר יכולת השוואה בין "תכונות מאד ספציפיות" המתקיימות בהשוואה בין כתובת גרפיטי לכתב ידו של אדם [חשוד], מאחר ובמקרה זה כל מקרה נדון לגופו של עניין, תוכל להעביר אלי את הצילומים ואת דוגמאות כתב היד של האדם שאתה חושד שהוא המרסס ונראה כיצד ניתן להתקדם, אם ניתן, אם שאלתך היא איתור הכותב באמצעות כתב ידו, זה כבר תהליך מסובך יותר, אפשרי בחלק מהמקרים אבל כאן זה כבר בהחלט דורש התערבות משטרתית בשלב ראשון.

  תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.