בדיקת אמינות אצל עובד בעזרת בדיקה גרפולוגית של כתב ידו - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • דותן

  נשלח ע"ידותן 11:49, 16 בינואר 2014

  בעל עסק קטן רוצה לגייס עובד שיחליף אותי בעסק כשאני לא נמצא. אני רוצה להיות בטוח שמי שאני מעסיק הוא אדם אמין ושאני יכול לבטוח בו כשאני משאיר בידיו את העסק. לא העסקתי אף פעם עובדים ואני עצמאי חדש יחסית. אשתי המליצה לעשות בדיקה גרפולוגית כדי ללמוד על מי שיעבוד אצלי. השאלה היא האם גרפולוג יוכל להגיד לי אם העובד הוא בן אדם אמין ואני יכול לבטוח לפי הכתב יד שלו?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  13:58, 16 בינואר 2014

  דותן שלום, בהחלט, הגרפולוגיה היא אחד הכלים האמינים והמדוייקים לבדיקה של יושר ואמינות, עסקים רבים וגופים עסקיים רבים בארץ ובעולם תולים את חלק מהצלחתם הכלכלית אודות לשימוש בגרפולוגיה ככלי אמין ומדוייק למיון עובדים ובמיוחד למתן הערכה בנושאים של יושר ואמינות, יותר מכל כלי אבחוני או מבחן אחר, עם זאת חשוב לפנות לגרפולוג בעל נסיון שכן גרפולוגים בתחילת דרכם עשויים לשגות באבחון והתוצאות של השגיאה לעתים קשות, גם לעסק וגם לשם הטוב של הגרפולוגיה בתחום האיבחוני.

  תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.