חוות דעת גרפולוג משפטי - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 12:32, 26 באפריל 2014

  שלום, גרפולוג משפטי קבע שחתמתי על שטר חוב מלפני יותר מעשור! אני לא חתמתי אך אין ספק שהחתימה זהה לשלי. מה אוכל לעשות עם העובדה שחתימתי זוייפה ??? האם גורלי נחרץ בעקבות חוות הדעת השגויה של הגרפולוג?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  16:04, 26 באפריל 2014

  יש לבדוק עם עורך הדין שלך אם ניתן להוציא חוות דעת נגדית, ייתכן שהגרפולוג טעה או הוטעה במהלך בדיקתו ותמיד ניתן להמציא לבית המשפט חוות דעת של גרפולוג נוסף שייתכן ויטען אחרת, בנוסף יש לחקור את הגרפולוג באשר לחוות הדעת שכתב, ייתכן ועורך הדין שלך יצליח למצוא פגמים בחוות דעתו, כאלו שיביאו לפסילה של חוות דעתו ואז גורלך לא נחרץ, מוטב גם שעוה"ד שלך יתייעץ עם גרפולוג משפטי בכדי להתכונן לחקירתו של הגרפולוג, לעורכי דין רבים יש גאווה מקצועית של "אני אסתדר" ולבסוף הם שוגים בשאלות שהם שואלים את המומחה, רצוי מאד [ במיוחד אם את טוענת שהחתימה אינה שלך] שעוה"ד שלך יתייעץ עם גרפולוג טרם חקירת הגרפולוג, אשמח גם אישית לעזור, ניתן לפנות אלי דרך אתר האינטרנט של זמיר גרפולוגים.

  תגובה
 • 08:55, 15 בספטמבר 2014

  זה ידוע שבטכנולגיה של היום מצלמים ומדבקים חתימות.
  חייבים למצוא דרך חדשה לאימות חתימות.

  תגובה
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  זמיר סיון גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

  09:13, 21 בנובמבר 2014

  הטכנולוגיה של היום הופכת את בני האדם לפחות חכמים וכתוצאה מכך הם עושים יותר טעויות, דוקא לגרפולוגים הם עושים את החיים קלים יותר, שתי חתימות זהות ב 100% הם זיוף.

  תגובה
מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.