צריך להוכיח שהעתיקו חתימה שלי ומשתמשים בה נגדי - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
  • ליאור

נשלח ע"יליאור 10:05, 19 בנובמבר 2014

חתימה שלי מופיעה מתחת להסכם מכירה על מוצר שאני לא חתמתי עליו יש לי חשד שבגלל שיש לחברה את החתימה שלי בגלל שאני לקוח שלהם הם העתיקו את החתימה שלי על המסמך וכתוצאה מזה הם מחייבים אותי בהוראת קבע על מוצר שאני לא רכשתי האם טוענים שזאת החתימה שלי וזאת אכן החתימה שלי ואני הייתי אצלם באותו היום של החתימה אבל אני פיזית לא חתמתי יש דרך להוכיח שהחתימה הועתקה והודבקה עם תוכנה או משהו כזה

השב
  • מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום,מנהל הפורום

10:25, 19 בנובמבר 2014

ליאור שלום, המצב שאתה מתאר קורה הרבה מאד פעמים וחברות רבות נתבעות בשל סוגייה כזו , זה בהחלט יכול לקרות, יש לבצע בדיקה של חתימתך על מסמך המוצר, עם היא זהה ב 100% לחתימה אחרת שלך המצוייה אצלהם, זה זיוף.
    בכדי להוכיח זאת תזדקק להביא את המסמך או צילום שלו בתוספת מסמך נוסף עם חתימה זהה שלך לבדיקה גרפולוגית, קיימת גם אפשרות של העתקת חתימה אחרת שלך המצוייה אצלהם, ניתן גם לבדוק ולהוכיח העתקה כזו.

תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.