במצב נפשי קשה ונוטלת תרופות - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 11:23, 13 בינואר 2015

  אני סובלת מסוכרת ולחץ דם גבוה נוטלת תרופות באופן קבוע ובאופן אישי אני עוברת תקופה קשה מבחינה נפשית ביקשו ממני לכתוב מכתב בכתב יד האם גרפולוג שיבדוק את המכתב (כי זה מה שמתוכנן שיקרה) "יראה" בכתב היד שלי את כל מה שעובר עליי?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  20:41, 13 בינואר 2015

  אלה שלום.

  שאלתך אינה קשורה לפורום גרפולוגיה משפטית, אם עם זאת אענה בקצרה, אם כתבת לצורך בדיקה גרפולוגית לקבלה לעבודה, אני מניח שנתנו לך למלא תחילה "טופס תנאים לבדיקה גרפולוגית", בטופס זה יש מקום לכתוב על התרופות שאת נוטלת, שבהחלט עשויות להשפיע על כתב היד ועל הגרפולוג הבוחן לבדוק זאת, לגבי "הגרפולוג יראה", כן רוב הגרפולוגים רואים את מצבם הנפשי והפיזיולוגי של כתבי היד שמגיעים אליהם, אך כגרפולוגים אנו נותנים תשובות ומתייחסים רק להגדרות התפקיד כפי שהוגדרו לנו ע"י מנהל משאבי האנוש, כמו כן אנו לא עושים שום שימוש במידע שמגיע אלינו, מלבד נתנית חוות הדעת למעסיק.

  תגובה
מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.