בטוחה ששותפה לדירה זייפה צ'ק שלי - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • שותפה

  נשלח ע"ישותפה 11:08, 15 בספטמבר 2016

  יש לי חשד שעם הזמן מתחיל להיראות לי יותר ויותר הגיוני שהשותפה שלי לדירה זייפה חתימה שלי בצ'ק שלא נתתי לה. אני בדרך כלל משלמת לה בצ'ק את החצי שלי בתשלום ארנונה, חשמל ומים שרשומים על שמה. יום אחד היא הפקידה צ'ק שלי שלפי הצילום שלו זה בכלל לא כתב היד שלי רק דומה אבל החתימה נראית כמו שלי. כל העניין נראה לי הזוי כי לא זכור לי שהיא אמרה לי שזה הסכום שאני אמורה לשלם לה ואני גם לא זוכרת שאני נתתי לה את הצ'ק הזה ובפנקס של הצ'קים בצד רשום הסכום ולצורך מה התשלום. אני לא מחלקת צ'קים סתם והצ'קים שאני נותנת הם רק לבעל הדירה ולה כך שאני הייתי זוכרת אם הייתי נותנת לה את הצ'ק הזה. מה גם שהסכום שכתוב שם גבוה מאוד מהממוצע שאני משלמת מדי חודש. מה אני עושה? אם אביא לגרפולוג את העתק של הצ'ק ואת הפנקס צ'קים שלי הוא יוכל לזהות אם זה זיוף? אם היא זייפה מה העונש שנותנים על עבירה כזאת?

  השב
 • מנהל הפורום:סיון זמיר

  זמיר סיון גרפולוג משפטי,מנהל הפורום

  19:10, 27 בספטמבר 2016

  שלום, כן, יש להעביר את ההמחאה השנויה במחלוקת לבדיקה גרפולוגית בצירוף מסמכים נוספים ורשמיים בהם מופיע חתימה שלך, הסכמים, מסמכי בנק, כל מסמך רשמי בו יש חתימה שלך, לאחר שליחת החומר לגרפולוג תונפק לך חוות דעת משפטית אותה תוכלי להגיש כהוכחה בבית משפט אם וכאשר יימצא שאכן חתימתך זויפה, יש מגוון עונשים, ע"פ המקרה וע"פ שיקול דעתו של בית המשפט, תחילה בשלב ראשון לפני שמגיעים לעונש כדאי לבדוק אם חתימתך אכן זויפה או לא.

  תגובה
מנהל הפורום:סיון זמיר

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.