• 15 בספטמבר 2016

  בטוחה ששותפה לדירה זייפה צ'ק שלי

  יש לי חשד שעם הזמן מתחיל להיראות לי יותר ויותר הגיוני שהשותפה שלי לדירה זייפה חתימה שלי בצ'ק שלא נתתי לה. אני בדרך כלל משלמת לה בצ'ק את החצי שלי בתשלום ארנונה, חשמל ומים שרשומים על שמה. יום אחד היא הפקידה צ'ק שלי שלפי הצילום שלו זה בכלל לא כתב היד שלי רק דומה אבל החתימה נראית כמו שלי. כל העניין נראה לי הזוי כי לא זכור לי שהיא אמרה לי שזה הסכום שאני אמורה לשלם לה ואני גם לא זוכרת שאני נתתי לה את הצ'ק הזה ובפנקס של הצ'קים בצד רשום הסכום ולצורך מה התשלום. אני לא מחלקת צ'קים סתם והצ'קים שאני נותנת הם רק לבעל הדירה ולה כך שאני הייתי זוכרת אם הייתי נותנת לה את הצ'ק הזה. מה גם שהסכום שכתוב שם גבוה מאוד מהממוצע שאני משלמת מדי חודש.
  מה אני עושה? אם אביא לגרפולוג את העתק של הצ'ק ואת הפנקס צ'קים שלי הוא יוכל לזהות אם זה זיוף? אם היא זייפה מה העונש שנותנים על עבירה כזאת?

  15 בספטמבר 2016
 • מנהל הפורום זמיר סיון גרפולוג משפטי 27 בספטמבר 2016

  בטוחה ששותפה לדירה זייפה צ'ק שלי

  שלום, כן, יש להעביר את ההמחאה השנויה במחלוקת לבדיקה גרפולוגית בצירוף מסמכים נוספים ורשמיים בהם מופיע חתימה שלך, הסכמים, מסמכי בנק, כל מסמך רשמי בו יש חתימה שלך, לאחר שליחת החומר לגרפולוג תונפק לך חוות דעת משפטית אותה תוכלי להגיש כהוכחה בבית משפט אם וכאשר יימצא שאכן חתימתך זויפה, יש מגוון עונשים, ע"פ המקרה וע"פ שיקול דעתו של בית המשפט, תחילה בשלב ראשון לפני שמגיעים לעונש כדאי לבדוק אם חתימתך אכן זויפה או לא.

  27 בספטמבר 2016
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?