• 19 באפריל 2015

    תגמול פרישה מוקדמת לפי סעיף 7ד לחוק הנכים

    שלום.
    האם איש קבע , שפרש פרישה רפואית לאור נכות מוכרת במשרד הבטחון ובגינה ( ואיננו עובד ) . ועומד בכל התנאים בסעיף 7 ד' לחוק הנכים ( תג"מ פרישה מוקדמת ) . למעט המלצת הרופא ( המחוזי , המרחבי , והראשי ) שמסתמכים על ועדת צר"מ שקבעה כושר עבודה מלא . זכאי לתגמול פרישה מוקדמת . ( בהסתמך על העובדה שהועדה הינה פנימית בתוך משרד הבטחון ) . ואם כך ,
    האם ובמידה ומוגש ערעור מנהלי על החלטת הרופא הראשי בעניין ועדת הצר"מ , בטענה שזוהי ועדה פנימית ולא חיצונית , כגורם ניטרלי שאיננו תלוי במשרד הבטחון , יכולה להתקבל.
    או שאפסו הסיכויים ברגע שיש החלטת רופא ראשי בעניין כושר עבודה כפי שנקבע ( מלא ) למרות מצב רפואי והמלצות רופא מקצועי ?
    אודה להתייחסותך.
    יניב

    19 באפריל 2015
  • 7 במאי 2015

    תגמול פרישה מוקדמת לפי סעיף 7ד לחוק הנכים

    שלום רב !
    האם אפשרי בבקשה לקבל דעתך בשאלה.
    בברכה
    יניב

    7 במאי 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?