בלט צווארי - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • אלינור

  נשלח ע"יאלינור 21:25, 18 במאי 2015

  שלום, התגייסתי לשירות קבע בשנת 2010 בתפקיד עם המון לחץ ונוצר מצב שנשארתי שעות במשרד לעבודה. ב2013-2014 נתפס לי הצוואר והכאב השליך ליד השמאלית שלי ושיתק אותה. הלכתי לאורטופד היחידה בפעם הראשונה בחיי והוא הפנה אותי לבדיקה בבי"ח. בבדיקה עלה כי ככל הנראה יש לי פריצת דיסק. מאז השתחררתי והכאבים מלווים אותי בכל יום מאין לחץ על הצוואר שכל רגע עומד להיתפס לי. האם אני זכאית לתבוע את משרד הביטחון? אני משוחררת שנה וחשוב לציין שמעבר לעומס שחוויתי בעבודה חוויתי גם סוג של התעללות רגשית ממפקדי שזה העמיס עליי עוד יותר (הגשתי 2 קבילות ובתקופת השירות שלי הגעתי למספר מפגשים עם פסיכולוגית שאותה שיתפתי במעמסה שעברה עליי). חשוב לי לדעת במידה ואני זכאית לתבוע מה התהליך ותוך כמה זמן תתקבל תשובה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  09:46, 19 במאי 2015

  אלינור שלום
  כדי להצליח בתביעה צריך להראות קשר סיבתי בין תנאי השירות לנכות. לא ידוע לי על מקרה שהוכר קשר סיבתי בין מתח נפשי והתעללות רגשית לבין פריצת דיסק, ולא נראה שתצליחי להוכיח קשר כזה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.