• אנונימי

  נשלח ע"יאנונימי 22:17, 18 בנובמבר 2015

  במהלך שירות במשטרה נחשפתי לטראומה רצינית וספציפית במהלכה חוויתי הליכות באמצע הלילה ,איבד זיכרון ותופעות קשות בעקבות אותו הגורם. כשנה אחרי הובחנתי למראת גיל י33 הצעיר כחולה סוכרת ,בעקבות אותה הסוכרת תלויה באינסולין הופיעו פגיעות קשות באיברי מטרה,זאת תוך שנה בגלל אותו האירוע אני חווה חרדות ודכאונות על בסיס יומי עד כאן הסיפור . במיקרה כזה תובעים את משרד הביטחון ? אם כן על מה על תופעות פסיכוטיות או על סוכרת וסיבוכים או שניתן להתבסס על שניהם גם יחד?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  08:06, 19 בנובמבר 2015

  במקרה של נכות שהופיעה תוך ועקב שירות במשטרה התביעה היא למשרד הביטחון/אגף השיקום/קצין התגמולים, בהתאם לחוק הנכים, שמסדיר את מעמדם של נכי צה"ל.
  תביעה על סכרת כוללת בתוכה גם את כל הסיבוכים הנובעים מהסכרת אך יש לציין בצורה ברורה בתביעה שקיימים סיבוכים ולפרטם.
  לגבי התופעות הפסיכוטיות, אם מדובר בבעיה נמשכת המהווה נכות, יש לתבוע גם בגינה. בכל מקרה צריך לבדוק את פרטי המקרה שלך ואת התעוד הרפואי כדי להכריע בשאלה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.