• 7 באפריל 2016

בחירה ביטוח לאומי מול משרד הביטחון

תבעתי את משרד הביטחון ולא הכירו בי ולכן תבעתי בביטוח לאומי והכירו בי 49% נכות אשר אינה מזכה בקיצבה חודשית.
    האם אני יכול לחזור ולהביא ראייה חדשה לדיון נוסף במשרד הביטחון או שעליי לשלוח מכתב לביטוח לאומי כידי לעצור את מגבלת 3 השנים?
    או שאני יכול להשאיר את החלטת ביטוח לאומי כך ולהמשיך בתביעתי מול משרד הביטחון מחדש וזאת למרות שיעברו בקרוב 3 שנים מיום התביעה בביטוח לאומי?

7 באפריל 2016
  • מנהל הפורום עו"ד תמר סיון 9 באפריל 2016

משה שלום
    מספיק שתגיש את התביעה החוזרת למשהב"ט לפני תום שלוש השנים מהגשת התביעה לביטוח הלאומי

9 באפריל 2016
    • 19 באפריל 2016

האם החלטת ביטוח לאומי שאיני נכה רק בשיעור של 49% ואיני מקבל זכויות מביטוח לאומי בצירוף זה שהגשתי תביעה למשרד הביטחון בשנת 2013 נותנת לי את הזמן לערער וזאת אף אם יעברו 3 שנים מהחלטת ביטוח לאומי?מכיון שאיני מוגדר כנכה כליי שמקבל קיצבה.
      נא לא לפרסם את ההודעה הקודמת תודה רק את זאת

19 באפריל 2016
      • מנהל הפורום עו"ד תמר סיון 20 באפריל 2016

משה שלום
        לא כתבת ממתי התביעה לביטוח לאומי. אם הגשת את התביעה למשהב"ט בתוך 3 שנים מהגשת התביעה לבטל"א לא צריכה להתעורר בעיה.
        לכאורה לא היתה צריכה לנהתעורר בעיה של בחירה כי אינך מקבל תגמולים מהבטל"א, אולם החוק מדבר על "קביעת נכות יציבה" ולא על קבלת תגמולים.

20 באפריל 2016
    • 19 באפריל 2016

האם החלטת ביטוח לאומי שאיני נכה רק בשיעור של 49% ואיני מקבל זכויות מביטוח לאומי בצירוף זה שהגשתי תביעה למשרד הביטחון בשנת 2013 נותנת לי את הזמן לערער וזאת אף אם יעברו 3 שנים מהחלטת ביטוח לאומי?מכיון שאיני מוגדר כנכה כליי שמקבל קיצבה

19 באפריל 2016
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?