שלום, דיון לשמיעת הוכחות - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • יונית

  נשלח ע"ייונית 10:03, 12 במרץ 2012

  יש לי דיון לשמיעת הוכחות, בדיון זה יופיעו עדים מטעמי,ומהצד השני, שאלתי היא האם אני צריכה לשלוח לבית המשפט מבעוד מועד את כל המיסמכים וההוכחות שיש לי עד כה, לפני הדיון, או שבדיון אני מראה את ההוכחות התומכות לטיעוניי? מהו ההליך הנכון לשמיעת הוכחות? בדיונים קודמים הצגתי את רוב המסמכים שתומכים את טיעוניי. אשמח לתשובתך המהירה תודה יונית

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  11:01, 12 במרץ 2012

  יונית שלום
  בדקי את החלטות בית המשפט בדבר סדרי הדיון בתיק ובדבר קביעת התיק להוכחות. בהחלטות אלו מפורט כיצד עליך לפעול. בד"כ בית המשפט מורה על הגשה מראש של כל החומר עם העתק לצד השני, ובהחלטה נקבעים המועדים שעד אליהם יוגשו המסמכים. יתכן וחלק מהמסמכים שאת מעונינת להגיש כבר נמצאים בתיק הרפואי ואז הם יוגשו על ידי נציג משהב"ט כחלק מהתיק.

  תגובה
 • 11:19, 12 במרץ 2012

  תודה על תגובתך המהירה, עד היום היו דיונים על קדם עירעור שבו אכן מופיעים חלק ניכר מהמסמכים שכבר הגשתי,מעבר למסמכים האלה יש בידי מסמכים נוספים התומכים לטענותי.
  בהחלטת השופטת האחרונה היא רשמה שורה אחת שבה היא כותבת ....במועד ההוכחות יביאו הצדדים את כל עדיהם. האם אני צריכה להבין מכך שאני צריכה להביא את המסמכים החדשים שהשגתי על מנת להראותם בדיון לשופטת, או שאני צריכה לשולחם מראש אם העתק לצד השני.
  הצד השני סיים את טענותיו והציג את שיש בידו.
  עלי מוטלת ההוכחה.
  תודה יונית

  תגובה
 • 11:46, 12 במרץ 2012

  אני חייבת לציין שבכתב העירעור בקשתי מהשופטת את הזכות להוסיף מסמכים התומכים בתביעתי לאחר שהמשיב יגיש את ראיותיו.
  ולכן שאלתי האם אני צריכה להגיש את המסמכים החדשים לפני הדיון או בזמן הדיון?
  תודה לתשובתך המהירה
  יונית

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  12:33, 12 במרץ 2012

  יונית שלום
  תבדקי את ההחלטה הראשונה בתיק שבה בד"כ נקבעים סדרי הדיון. רוב השופטים נותנים החלטה בנוסח קבוע ולפיה יש להגי שמראש את המסמכים. אם אין כזו החלטה בתיק הייתי מציעה לך לא להסתכן ולהגיש את הכל בצורה מסודרת מראש, עם עותק לצד השני, ולא לחכות ליום הדיון.

  תגובה
 • 15:19, 12 במרץ 2012

  תודה.

  תגובה
 • 15:21, 12 במרץ 2012

  אני מודה לך מאוד על העזרה!!!תודה רבה ויום נעים!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.