סעיף שאינו ברור - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • רות כהן

  נשלח ע"ירות כהן 06:25, 2 באפריל 2012

  שירתתי במשטרת ישראל 20 שנה, עברתי תאונת דרכים, שגרמה לאי שיווי משקל, וסחרחורות,בלתי פוסקות, תוך כידי התמודדות עם הסחרחורות ונסיעות ארוכות היה צורך להתמודד עם העברת תחנת המשטרה מטול כרם לשכם, ואז החלו התקפי חרדה קשים איך מתמודדים עם הסחרחורות, הנסיעה היתה מאוד ארוכה, מול ארועי פחע , בדרכים, ואכן נחשפתי לרבים, היום ביקשתי לערוך בדיקת שיווי משקל, כי עד היום נמנעתי "להתגרות" במצב שהפך להיות חלק מחיי. אציין שלבסוף השתחררתי מהמשטרה בעקבות המחלה. משרד הבטחון הכיר ב- 15 אחוזים שהם כ- 70 שח- גימלה. ולשאלתי, כאשר הגיע אלי טופס לבדיקת שיווי המשקל צויינו שם סעיפי ליקוי ובינהם"הפרעה נפשית" כשעד היום הבנתי שאני מוכרת כ"פוסט טראומה" אגב אני נוטלת תרופות מטעם משרד הבטחון, ולכן כיצד אני בודקת את סעיף"הפרעה נפשית".

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  14:47, 2 באפריל 2012

  רות שלום
  באפשרותך להזמין מאגף השיקום את העתק התיק הרפואי שלך. בתיק תמצאי את חווה"ד הרפואיות והפרוטוקולים של הועדות שדנו בענינך, וכך תוכלי להבין על מה בדיוק את מוכרת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.