השלמת תט"ר - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • קיקי

נשלח ע"יקיקי 20:05, 7 באפריל 2012

שלום רב ועדת כושר קבעה לי השלמה לחצי משרה לצמיתות (סליחה עבודה ב4 שעות לצמיתות) יש ברשותי עסק קטן ובקושי אני עובד בו .האם אמשיך לקבל את ההשלמה גם אם אני מעביר את העסק לחן"ל ? אני אמשיך לעבוד בעסק ב4 שעות כמו שאני עובד היום .האם אמשיך לקבל את ההשלמה ? האם זכויותיי יפגעו תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

15:42, 9 באפריל 2012

אם מדובר בתשלום של תט"ר חלקי, אין סיבה שלא תמשיך לקבל. מומלץ שתיידע את משהב"ט על תוכניותיך לפני ביצוען, כדי שאם יש בעיה או דרישה מיוחדת הנובעת מהמעבר לחו"ל, תוכל לטפל בכך מראש.

תגובה
  • 22:19, 9 באפריל 2012

תודה שאלה נוספת האם אני אצטרך להגיע לארץ מידי פעם כדי שאוכל להמשיך לקבל את ההשלמה או שמספיק שאיידע אותם בעזיבה ולהעביר להם את המסמכים שצריך?תודה

תגובה
  • 12:27, 11 באפריל 2012

תודה שאלה נוספת האם אני אצטרך להגיע לארץ מידי פעם כדי שאוכל להמשיך לקבל את ההשלמה או שמספיק שאיידע אותם בעזיבה ולהעביר להם את המסמכים שצריך?תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.