פציעה - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • אמא של חייל

  נשלח ע"יאמא של חייל 11:58, 22 ביולי 2012

  בני נפצע בצבא בכף היד לאחר הפציעה שוחרר מהצבא לחצי שנה לטיפולים דרך משרד הבטחון בחודש אפריל שנה שעברה הרופא טען שהוא צריך עוד ניתוח באצבע באותו היום התה לו וועדה רפואית והם אמרו לו שהוא חוזר לשירות הילד לא קיבל אף צו בחודש מאי היתה תאונת דרכים קשה והוא ניפגע קשה אחרי טלפונים רבים קיבל זימון ל30.5.011 להתיצב אמרתי להם שילד לא יוכל להגיע כי הוא בטיפול נימרץ אחרי ווכוחים קיבלתי את הצהרת הוועדה שהוא קיבל 5 אחוז נכות על היד השאלה שלי אייך אפשר לערער ואייך נתנו אחוזי נכות שהוא לא סיים עם הטיפולים עקב תאונת דרכים רופא שראה אותו טען שהוא צריך לקבל לפחות 20 אחוז תודה מצפה לתשובה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  12:14, 22 ביולי 2012

  על החלטת הועדה הרפואית שקבעה 5% נכות אפשר לערער לועדה רפואית עליונה. הערעור צריך להיות מוגש בתוך 45 יום. אפשר להעזר בחוות דעת של רופא מומחה שימליץ על דרגת נכות גבוהה יותר, אם אכן יש לכך מקום.

  תגובה
 • 18:47, 22 ביולי 2012

  הבעיה היא שאני לא קיבלתי מיד את חוות הדעת של הוועדה אלה לפני כחצי שנה לא יכולתי לעשות כלום עקב הפציעה הקשה שהצריך טיפולים וניתוחים עכשיו היה עוד ניתוח בבטן ולא היה לי זמן לפנות לוועדה רפואית אייך אני פונה לועדה רפואית עליונה אשמח לעזרה פשוט מאוד בני נפל בין הכסאות צהל לא מכיר בתאונת דרכים שהייתה לו תודה רבה

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  22:57, 22 ביולי 2012

  מאחר והמועד לערעור חלף, את יכולה לבקש בדיקה חוזרת בגלל החמרת מצב. צריך לצרף לבקשה תעוד רפואי עדכני. בנך יוזמן שוב לועדה רפואית מחוזית שתעריך מחדש את נכותו לפי המצב היום. אם ההחלטה החדשה לא תראה לכם תוכלו לערער עליה.

  תגובה
 • 18:10, 23 ביולי 2012

  תודה רבה לך תמר היית לי לעזר רב יישר כוח

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.