• סמי

נשלח ע"יסמי 01:03, 1 בספטמבר 2012

אני גמלאי של המשטרה פרשתי ב12/2010 בעקבות פציעה אני מקבל פנסיה 43% (5500ש"ח ברוטו)אני מוכר כנכה צה"ל 50% לצמיתות, מיד לאחר הפרישה הגשתי בקשה לתט"ר והתבקשתי להמציא תלושי משכרת ואישור פרישה אושר לי תט"ר אותו קיבלתי עד חודש 3/12 הגשתי בקשה לנצרך ומחודש4/12הפסיקו לשלם לי תט"ר בטענה שלא מגיע לי מאחר וקיצבת הפנסיה גבוהה מהתט"ר וככל הנראה קיבלתי בטעות כסף שלא מגיע לי החודש אשרו לי נצרך מ6/11 ובתלוש האחרון נותרתי עם 70 אלף ש"ח הפרשים שליליים אותם אני אחזיר במשך שלוש שנים. 1)האם זה נכון שלא מגיע לי תט"ר ואם כן בגלל טעותשלהם אני אסבול 3 שנים? 2)לאחר קיזוז התט"ר יוצא שבפועל מחודש1/11-6/11 לא קיבלתי שום תגמול אשמח לתשובה ותודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

22:04, 3 בספטמבר 2012

סמי שלום
    צריך לבדוק את פרטי התיק שלך ולפי איזה סעיף תט"ר בוצע התשלום. יתכן וניתן לטעון שכנגד ביטול התט"ר צריכים לאשר לך נצרך רטרואקטיבי ת(אלמלא הטעות של משהב"ט היית מבקש תגמול זה מוקדם יותר). אינך צריך להשלים עם המצב כפי שהוא כיום.

תגובה
  • 02:47, 5 בספטמבר 2012

שוב תודה על התשובה
    א) את התט"ר קיבלתי לפי סעיף 14א1
    ב)כשפרשתי מהמשטרה פניתי לעובדת השיקום וביררתי איתה לגבי השלמת הכנסה מאחר ומשכורתי נפגעה
    043% פנסיה)והיא הפנתה אותי למזכירה רפואית לקבלת תט"ר התבקשתי להמציא 3 תלושי משכורת אחרונים ואישור פרישה וגובה הפנסיה בהמשך אושר התט"ר , לאחר שקיבלתי אחוזי נכות לצמיתות עובדת השיקום פנתה אליי ואמרה שתגיש לי בקשה לנצרך ואכן בחודש מרץ הוגשה הבקשה ,לאחר חודש הפסיקו לשלם לי תטר בטענה שקיצבת הפנסיה גבוהה מהתט"ר ושכנראה קיבלתי כספים שלא מגיעים לי בהמשך אושר לי נצרך רטרו מ1/6/11.
    אני מבקש שתציעי לי מה לעשות
    ותודה מראש

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.