קצין תמלוגים - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 13:15, 12 בספטמבר 2012

שלום רציתי לדעת בית משפט קבע שקצין תגמולים יראה את החומר הרפואי שלי כולל חוות דעת ועדויות קצין תגמולים קיבל והעביר את התיק למומחה מה זה אומר והאם יש לי סיכוי שכירו בי כי נדחתי בעבר כי לא היה חומר רפואי עדכני?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

20:13, 12 בספטמבר 2012

דניאל שלום
    המומחה מטעם קצין התגמולים יבדוק שוב את התיק עם החומר החדש. אם יחשוב שיש בו כדי לשנות את המסקנה הקודמת הוא ימליץ לקצין התגמולים לשנות את ההחלטה (זה דבר נדיר, אבל קורה לפעמים). אם לא, הוא יתן חוו"ד שמסבירה מדוע הוא נשאר בעמדתו, והמשפט ימשיך.

תגובה
  • 20:39, 12 בספטמבר 2012

הבנתי מה זאת אומרת זה נדיר כאילו הסיכוי נמוך אבל אם המומחה יראה את החוות דעת והעדויות חומר שהם לא ראו בעבר ובית משפט פסק שיקראו את כל החומר אז הסיכוי לטובתי גם צירפתי מכתב שרשום בו מה אני עובר יום יום ומידה ולא מה אני צריך לעשות??

תגובה

10:18, 13 בספטמבר 2012

דניאל שלום
    עליך לוודא שכל המסמכים והעדויות עליהן אתה מבסס את תביעתך הוגשו לתיק ויועברו לעיון המומחה

תגובה
  • 11:13, 13 בספטמבר 2012

כן הכל הגיע יש סיכוי שהמומחה ישנה את דעתו ברגע שיקרא את כל החומר הרפואי כי באמת מגיע לי והם הוא הוא ידחה מה אני צריך לעשות לשנות את ההחלטה אני כבר לא יכול לערער לשלום?

תגובה

13:23, 13 בספטמבר 2012

אם העברת החומר וחווה"ד נעשעו כחלק מההליך בביהמ"ש, ההמשך יהיה במסגרת אותו הליך. אם התיק בביהמ"ש נסגר, תצטרך, במקרה של החלטה שלילית, להגיש ערעור חדש.

תגובה
  • 13:31, 13 בספטמבר 2012

הבנתי וזה לא משנה שבחרתי בביטוח לאומי כי עדיין יש תביעה כמה שנים ביטוח לאומי בחרתי בגלל המצב הנפשי שלי ולא היה לי עזרה בית המשפט יקבל את זה?

תגובה

14:31, 13 בספטמבר 2012

בחירה בזכויות היא בעיה בפני עצמה, ואם מבחינה משפטית אתה נחשב כמי שבחר בזכויות לפי חוק הביטוח הלאומי, יהווה הדבר מחסום מפני בדיקת תביעתך לגופו של ענין.

תגובה
  • 15:01, 13 בספטמבר 2012

כן הבנתי כבר דיברנו על זה ואמרת לי שיש לי סיכוי כי הגשתי תביעה ב2008 והחוק שונה אז יש לי סיכוי מבחינה משפטית כי הוגשה תביעה כבר מ2008 ועד היום אני מחכה לתשובה בעבר נדחתי כי לא הגשתי חומר רפואי עדכני עכשו יש חוות דעת ובית המשפט פסק שקצין תגמולים יקרא את החומר ויעביר את החומר למומחה זאת אומרת שמגיע לי כי הייתי בתביעה המומחה יאשר את ההכרה עם כל החומר הרפואי כולל העדויות תודה רבה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.