• 30 באוקטובר 2012

בדיקת מומחה במשרד הביטחון

שלום תמר אגף השיקום בישר לי אתמול שאני מוזמן לועדה היום התקשרתי לוודא ואמרו לי שזאת בדיקת מומחה שלהם מה זה אומר לא יכרו בי עכשו אני כבר מיואש לא יודע מה לעשות

30 באוקטובר 2012
  • מנהל הפורום עו"ד תמר סיון 30 באוקטובר 2012

דניאל שלום
    קצין התגמולים מפנה לבדיקת מומחה כדי לקבל תשובה לשאלה האם יש קשר סיבתי בין המחלה בה לקית לשירות. אם התשובה חיובית, הוא יפנה אותך בהמשך לועדה רפואית שתקבע את אחוזי הנכות. אם התשובה שלילית, תצא החלטה הדוחה את התביעה ותאלץ לערער לבית המשפט.

30 באוקטובר 2012
    • 30 באוקטובר 2012

הבנתי זאת אומרת המחלה הנפשית שלי פרצה בצבא אישפוזים במחלקות סגורות כלא זהו הקשר הסיבתי המומחה יכול לדחות טענה כזאת? מה צריך להביא לבדיקת מומחה עו"ד אישורים מה ישאלו אות?אני גם כרגע רוצה להתפטר מהעו"ד הקודם ולפנות למומחה בתחום האם זה מומלץ ?הבנתי שחייב להגיע עם מומחה בתחום כדי לזכות בתביעה כי העו"ד שלי הרס את התיק מה אני צריך לעשות?

30 באוקטובר 2012
      • מנהל הפורום עו"ד תמרסיון 2 בנובמבר 2012

דניאל שלום
        קשה לענות על שאלותיך מבלי להכיר את פרטי התיק. כעקרון, חשוב להראות למומחה כל מסמך או עדות שתומכים בטענתך שהנכות היא מהשירות

2 בנובמבר 2012
        • 2 בנובמבר 2012

הבנתי אותך מה ישאל אותי המומחה ? כי קשה לדבר לבד ולספר את כל הסיפור אני בנאדם חולה עו"ד יכול לבוא איתי לבדיקה כי המומחה הזה 99 אחוז שולל את הקשר הסיבתי לא משנה איזה מסמכים הוא יראה נכון?אני אולי גם מעביר את התיק שלי למומחה בתחום תוכלי לייעץ לי איך עוברים בדיקה כזאת אני ממש בלחץ מהבדיקה אין לי כוחות להגיע לבתי משפט 5 שנים אני מחכה להכרה תודה

2 בנובמבר 2012
          • מנהל הפורום עו"ד תמר סיון 5 בנובמבר 2012

דניאל שלום,
            קשה לענות על שאלותיך, מעבר למה שכבר עניתי, בלי להכיר את התיק. עליך לשבת עם עוה"ד שלך ולהעלות בפניו את כל השאלות.

5 בנובמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?