• שירה

  נשלח ע"ישירה 08:08, 21 במרץ 2013

  שלום נפצעתי במהלך שירותי הצבאי בברך. עברתי ניתוח ראשון של תפירת וכרית במינסקוס לפני כשנה וחצי. לאחר מכן עשיתי טיפולי פזיוטרפיה והמשיכה לכאוב לי הרגל. הרופא שלח אותי לMRI נוסף וגילה רק קרע שארי ובצקת ברגל. לאחר מכן הוא אמר לעשות רק טיפולי פזיוטרפיה וללא התערבות ניתוחית. לאחר מכן הברך ממש כאבה ועשיתי MRI נוסף אחרי מספר חודשים ובו התגלה קרע גדול למידי במיניסקוס ועברתי ניתוח נוסף לפני כשלושה חודשים. כרגע אני בשלבי שיקום ותקופת מחלה. עברתי כמה תהליכים בהגשת התביעה . הגשתי את המסמכים והכל ללא עורך דין וכרגע עברתי חוות דעת רפואית מטעם משרד הביטחון. ועכשיו איני יודעת מה לעשות להגיד גם מטעם רופא מאצלי חוות דעת? או לחכות לראות האם הוא ישלול את זה שזה כרגע בצבא ולהגיש עירור? ושאלה נוספת כמה אחוזים ניתן לקבל על שני ניתוחים של כריתת מיניסקוס?< הודה לכם מאוד על תשובתכם

  השב
 • 08:10, 21 במרץ 2013

  שזה קרא בצבא** שגיאת כתיב. אני משוחררת מספר חודשים

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  10:21, 23 במרץ 2013

  שירה שלום
  מאחר ועברת כבר את שלב הבדיקה ע"י רופא מטעם קצין התגמולים, כדאי להמתין להחלטה. אם יוחלט לקבל את התביעה תוזמני לועדה רפואית לקביעת אחוז הנכות. במקרה כזה יש מקום ליעוץ עם עו"ד. אם התביעה תדחה, בוודאי שרצוי לפנות לעו"ד.
  דרגת הנכות אינה תלויה במספר הניתוחים אלא במצב הרגל. לדוגמא: מצב אחרי כריתת מניסקוס עם שינויים ניוונים מקנה 10%. אם נותרו בברך הגבלות נוספות יתכן ותקבע נכות גבוהה יותר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.