ועדת כושר עבודה - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
  • צבר

נשלח ע"יצבר 19:56, 20 באפריל 2013

שלום לעו"ד הנכבדה אני נכה בעל 50% נפשית ועובד קרוב לשנה בהשלמת חצי משרה. שאלתי היא, מהי ועדת כושר עבודה והאם היא יכולה להחליט כי אני כשיר לעבוד משרה מלאה? (למרות שמצבי השתפר מאוד עקב העבודה בחצי משרה). שאלה נוספת, כל כמה זמן יכולים לזמן אותי לועדה כזו? תודה מראש צבר

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

14:53, 22 באפריל 2013

צבר שלום,
    ועדת כושר עבודה היא צוות מקצועי המורכב מאנשי מקצוע בלשכה המחוזי. תפקידם לחוות דעה לגבי כושר עבודתך. הם יכולים גם להמליץ כי הינך כשיר לעבודה מלאה. אם ההמלצה היא לתקופה מסוימת, אז בסוף התקופה תערך בדיקה מחודשת. כמו כן אם אתה מגיש בקשה לתגמול מחיה הדבר עשוי לגרור זימון לבדיקת כושר עבודה.

תגובה
  • 16:07, 17 ביולי 2014

שם תוכן הודעה:כמה זמן לחכות לתשובה ... אני מוכר 40 אחוז עברתי ועדת כושר עבודה יותר מחודשיים ועדיין לא קיבלתי תשובה כמה זמן הם צרכים להחזיר לי תשובה אשמח לדעת אבי תודה ץץ

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.