פריצת דיסק במהלך שירות מילואים - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • פאבל

  נשלח ע"יפאבל 19:57, 29 באפריל 2013

  שלום רב, במהלך תעסוקה מבצעית באיו''ש אני כלוחם במילואים קיבלתי חבלה בגב וסבלתי במשך שבוע מכאבים חזקים. החוג''ד חשד במתיחת שרירים בגב ונתן לי משככי כאבים, כאשר אני המשכתי בביצוע תפקידי אשר במהלכו נשאתי ציוד קרב מלא שמשקלו הכולל היה כ-12 ק''ג. לאחר מספר ימים מצבי הידרדר עד כדי אי-יכולת לקום מהמיטה ללא אעזרה. רק בשלב זה נבדקתי על ידי רופא גדוד שהבחין בפריצת דיסק. שוחררתי מהמילואים יומיים לאחר מכן וכעת אני נמצא כבר שבוע בחופשת מחלה ומטפל בפציעה במסגרת אזרחית. אשמח לדעת האם מגיע לי פיצוי כלשהו ממשרד הביטחון בעקבות הפציעה במסגרת הצבאית ועל כך שכרגע אני נאלץ להיעדר מעבודה ולהפסיד פרנסה. תודה מראש, פאבל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  21:40, 29 באפריל 2013

  פאבל שלום,
  יש מקום להגשת תביעה לאגף השיקום, להכיר בפגיעה בגב כנכות מהשירות. במסגרת התביעה תוכל לבקש תשלום בגין ימי המחלה. עליך להגיש התביעה בהקדם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.