תביעה נוספת - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • ה.ג

  נשלח ע"יה.ג 09:02, 10 ביולי 2013

  אני הוכרתי על פגיעה שהייתה לי בעמוד שדרה ושברים בחוליות עקב תאונת דרכים לאחר 10 חודשים בהם אני מתקשה לנשום ומצונן בקביעות, הסתבר כי גם האף שלי שבור חזרתי לבית חולים, אין שום מסמך שמעיד על השבר שקרה בתאונה, בעת התאונה היה לי דימום וסימנים אדומים על האף אך בשל החומרה בעמוד השדרה, והדחיפות לניתוח, ככל הנראה הרופאים לא ייחסו לזה משמעות. אין צילומים, בדיקות, שום דבר! השבר באף צורך 2 ניתוחים.. מה אני יכול לעשות? איך אפשר להתקדם? אפשרי לתבוע על סמך עדות שלי ותמונה דיגטלית ולא ברורה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  09:33, 10 ביולי 2013

  יש מקום לנסות ולהגיש התביעה הנוספת על השברים באף. נסה לאסוף כל ראיה שיכולה לסייע לך להוכיח שהשברים הם מהתאונה: מסמכים המתארים את מצבך בקבלה לטיפול (תאור הדימום והסימנים על האף), פענוח צילומים עם התייחסות למידת הטריות של השברים וגם עדויות בכתב שלך ושל מכריך על כך שהבעיה החלה לאחר התאונה. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.