החמרה -פרוטוקולים ישנים - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • בת שבע

  נשלח ע"יבת שבע 02:41, 23 בנובמבר 2013

  שלום לפני כ 15 שנה נפצעתי בעת שרות בצה"ל בתחום הכירורגי . משרד הבטחון הכיר בי כנכה בשעור 10 % -היו לי אז שתי וועדות שונות במועדים שונים. יש בידיי את פרוטוקולים המסודרים של הוועדות דאז שנוהלו כמובן על ידי רופאים שונים.בפרוטוקולים אלו מצויינים על ידי הרופאים בשתי הוועדות השונות אותן עובדות רפואיות המעידות על אותו ליקוי כירורגי מסוים יש לצין שאז הצגתי לוועדות מסמכים רפואיים שונים ולא הגשתי חוות דעת רפואית כיום קיימת החמרה באותה פציעה ויש בידיי מסמכים רפואיים רלוונטיים. שאלתי היא האם לרישומים הישנים של רופאי הוועדות הקודמות קיימים איזה משקל משפטי/עינייני לגבי המקרה הנוכחי .האם הרופאים של הוועדה הנוכחית מחוייבים לקרוא את רישומי הפרוטוקולים נישנים. האם אני יכולה להציג בפני הוועדה הקרובה צילומי הפרוטוקולים שמדברים בעד עצמם כמובן יחד עם בדיקת מצבי כיום ובחינת המסמכים הנוכחיים ומצבי הקליני. בת שבע

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  16:57, 24 בנובמבר 2013

  הפרוטוקולים הישנים אמורים להמצא בתיק, ואין שום מניעה להציגם בפני הועדה, כשתתכנס. חשוב כמובן שיהיה לך גם תעוד עדכני המעיד על ההחמרה !

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.