מסמכים שאני מגיש - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • צבי הכהן

  נשלח ע"יצבי הכהן 03:33, 21 בדצמבר 2013

  שלום אני עומד בפני ישיבת וועדה מסכמת בוועדה זאת לאחר שבתום הישיבה הראשונה התבקשתי להמציא מסמך נוסף . קיבלתי לאחרונה את הפרוטוקול של הישיבה הראשונה וראיתי שאחד הרופאים כבר קיבל החלטה על גובה אחוז הנכות שבתחומו למרות שטרם עיין במסמך אותו נדרשתי להוסיף לקראת הועדה המסכמת. האם בוועדה המסכמת אני יכול לטעון שההחלטה של אותו רופא ניתנה לפני שבחן את המסמך או שנושא זה יכולהיות נדון רק בוועדת ערעור וכלל האם חברי הוועדה חייבים לפחות לעיין (מה שלא קרה במקרה שלי) במסמכי התביעה תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  11:04, 23 בדצמבר 2013

  צבי שלום
  חברי הועדה אמורים לעיין במסמכים שאתה מגיש. אם המסמך שטרם הוגש רלבנטי לנכות שסוכמה בישיבה הראשונה, יש בכך פגם. אתה יכול להעלות את הטענה בפני הועדה עצמה או להקדים ולכתוב בענין ליו"ר הועדות ולבקש את פסילת הרופא וההחלטה. אם המסמך שנדרש אינו קשור לנכות שנקבעה, אין פסול בכך שנכות זו סוכמה טרם המצאת המסמך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.