תביעה בבית משפט השלום - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

 • רונית

  נשלח ע"ירונית 09:34, 5 בפברואר 2014

  שלום תמר סיימתי לאחרונה וועדה מחוזית בבקשת החמרה של פגיעהב עמוד שדרה -נקבעו לי בזמנו 10 % נכות הוועדה לא אישרה לי את בקשתי אך מאחר ונפלו פגמים לא מעטים מנהליים (אני מדגישה מנהליים ולא רפואיים)בשני דיוני הוועדה פניתי ליו"ר הוועדות בבקשת פסילה הלה ענה לי בצורה אנמית ולא אישר לי את בקשתי לוועדה חוזרת והפנה אותי לוועדה עליונה. שאלתי היא האם אני יכולה בשלב הזה לפנות לבית המשפט השלום בהרצליה -אני תושבת רעננה בתביעה לוועדה חוזרת ? האם אני מוגבלת לגבי מיקומו של בית המשפט ? מהן עלויות האגרה של בית המשפט ? תודה

 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  17:53, 9 בפברואר 2014

  ביהמ"ש השלום בהרצליה אינו מוסמך לדון בטענות מהסוג שהעלית. על פני הדברים, וככל שאפשר ללמוד מהפרטים שמסרת, נראה שתצטרכי לערער לוע"ר עליונה, ולהעלות בפניה את טיעוניך , גם אלו שאינם רפואיים, ובהמשך, אם ידרש, תוכלי לערער לביהמ"ש המחוזי . הליך הערעור לביהמ"ש המחוזי אינו כרוך בתשלום אגרה.

מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.