אשמח לייעוץ - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • בר

  נשלח ע"יבר 09:34, 20 בפברואר 2014

  שלום רב. בעלי, כיום בן 30, סובל רבות מכך שהוא באיזושהי חרדה מנסיעה : הוא תמיד מרגיש צורך ללכת לשירותים בזמן שצריך לצאת לנסיעה, וזה דבר שמפריע לו באופן יומיומי וכן משפיע על החלטות מהותיות שהוא לוקח בחיים (כמו עבודה למשל). הוא היה בעבר בטיפול פסיכולוגי שלא עזר לו כמעט, וכרגע לא מוצא איך לטפל בזה. לא אלאה אתכם כרגע בפרטים על כמה אכן זה משפיע עליו, אך שאלתי היא: מבחינתו הוא כמעט בטוח שהבעיה התחילה כששירת בצבא, ובעקבות השירות בצבא: הוא עשה 3 שנים שירות קרבי והיה כמובן צריך לנסוע המון בתחבורה ציבורית וכן בכלים שונים ומשונים במהלך השירות, ונוצרו סיטואציות בהן היה צריך ללכת להתפנות ולא היה יכול עקב הנסיבות , ומאז הבעיה הלכה והפכה לחרדה.. כמובן שאין לו דרך להוכיח שהשירות הצבאי הוא ה'אשם', אבל כך הוא משוכנע האם לאור האמור לעיל יש פה סיכוי לתבוע? בתודה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  15:42, 24 בפברואר 2014

  בר שלום
  כדי להצליח בתביעה צריך להראות קשר לשירות. אם יש תעוד רפואי ועובדתי שיכול לתמוך בתאוריה של בעלך יש מקום לתביעה. אפשר להתיעץ עם רופא מומחה ולשמוע דעתו האם יש בסיס להרגשתו של בעלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.