אחוזי נכות ביטוח לאומי/משרד הביטחון - פורום משרד הבטחון - נכי צה"ל

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 04:25, 23 במאי 2014

  התפרצה אצלי סכיזופרניה בטירונות בסוף הליך משפטי לקראת פסק דין כיום אני בן 34 מגיל הצבא עד גיל 31 לא הייתי מטופל כי לא ידעתי מה עובר עלי לאחר מכן התחלתי טיפול תרופתי ונהייתי מודע לעצמי ולבעיה כל אותם שנים עד גיל 31 היו לי נפילות לא עבדתי המון חודשים (מסתכם בשנים)עזבתי לימודים בגלל הנפילות הייתי מסוגר מפוחד וכ"ו .אני אקצר יש לי בעיות כיום מבחינה מינית מבחינת למצוא בת זוג אני גר עם ההורים לא רואה טלווזיה וסרטים מתקשה להתרכז ניסיתי לאחרונה לעשות קורס מקצועי בשלב מסויים הפסקתי לכתוב את דברי המרצה כי פשוט פיספסתי חלקים מדבריו לא ניגשתי לבחינות כי אני לא מסוגל. אימי מכריחה אותי להתקלח כי אין לי רצון שכזה כנ"ל לצחצח שיניים . אני קורא עיתונים רק בכותרות ולא את כל הכתבה אני מעדיף להיות בחדר בשקט ולא עם המשפחה והאחיינים השאלות שלי הם: 1.אם לא הגזמתי ששלחתי את הפירוט הזה 2.אם מתייחסים גם לרוב חיי או רק לכך שאחרי הטיפול אני לא מאושפז ואין לי הזיות ודמיונות 3.האם יש מצב שלא אקבל בכלל אחוזי נכות יש דבר חיובי בחיי מאז הכדורים אני עובד ב 2 עבודות במשרה חלקית שתואמות את המצב שלי כל תשובה תתקבל בברכה מודה לך

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  17:10, 29 במאי 2014

  ערן שלום
  כדי להצליח בתביעה תצטרך להראות שיש קשר בין המחלה שלך לתנאי השירות הצבאי. אם התביעה תתקבל יתכן ואחוזי הנכות לא יהיו גבוהים במיוחד, לאור ההטבה שחלה במצבך, אך לעצם ההכרה יש חשיבות, למקרה שתחול החמרה בעתיד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.