• אורלי

  נשלח ע"יאורלי 14:59, 19 בינואר 2015

  שלום.יש לי שאלה.בעלי נכה צהל עם 72 אחוזי נכות קבועים כבר 8 שנים.יש לו PTSD.לפני כמעט שלושה חודשים היגשנו בקשה לקבלת נכה נצרך,כי הוא לא יכול לעבוד בשום מקום,הוא גם לא עבד מאז פציעתו.עד עכשיו לא קיבלנו שום תשובה בנוגע לבקשה שלו.לא זימון לוועדה,לא תשובה שלילית.כלום...אז השאלה שלי,האם זה בסדר שלקבל ממשרד הביטחון איזו תשובה לוקח כל כך הרבה זמן?אולי הם סירבו ופשוט לא מודיעים על כך?יש מצב שלא עשינו נכון?ביקשו מבעלי לכתוב מכתב בקשה,ולהביא להם חוות דעת מהרופא המטפל שלו.כך עשינו,אבל אין שום מענה.ואם יש אופציה לבדוק איפה זה עומד,ואם יש אז עם מי צריך לדבר?תודה מראש.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

  עו"ד תמר סיון,מנהל הפורום

  20:09, 19 בינואר 2015

  אורלי שלום
  למרבה הצער התהליך של אישור תגמול נצרך אורך זמן. מי שאמורה לעדכן אתכם בהתקדמות התהליך זו עובדת השיקום. נסי ליצור איתה קשר כדי שתעדכן אותך באיזה שלב נמצא הטיפול בבקשה ומתי צפויה להנתן החלטה. ההודעה על אישור/ דחית הבקשה צריכה להיות בכתב. כמו כן באפשרותכם לבקש לקבל בינתיים תגמול מחיה זמני, כגון תט"ר, עד שתנתן ההחלטה לגבי תגמול הנצרך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תמר סיון

מנהל הפורום: עו"ד תמר סיון

בוגרת אוניברסיטת ת"א במשפטים (LLB), בהצטיינות, וחברת לשכת עוה"ד משנת 1989. בוגרת השתלמויות מקצועיו
למידע נוסף

053-9378372 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בשאלות הנוגעות לזכויותיהם של נכי צה"ל ומשרד הבטחון, נפגעי טרור ומשפחות שכולות, כולל תביעות להכרה במשרד הביטחון, בפני ועדות רפואיות ומימוש זכויות בלשכות השיקום - במקרים של פציעה, מחלה או החמרת מצב, כולל ערעורים בועדות רפואיות, ביטוח לאומי ובבתי משפט.