עובר לעבוד בשביל חברה שרכשה את החברה שלי - האם עליי לקבל מכתב פיטורין או להתפטר? - פורום רילוקיישן

שאלה חדשה
  • אלון לסטר

    נשלח ע"יאלון לסטר 00:03, 5 באוגוסט 2014

    היי, יש לי שאלה קצרה ואשמח אם אוכל לקבל תשובה. אני עובד בחברה ישראלית שנרכשה ע"י חברה אמריקאית וכעת אני אמור לעבור לעבוד בשביל החברה האמריקאית בניו ג'רזי. השאלה שלי היא האם לפני שאני עוזב אני אמור לקבל מכתב פיטורים מהחברה הישראלית או שאני אמור להגיש מכתב התפטרות. הבוס שלי בישראל רוצה שאגיש מכתב התפטרות ואני לא יודע מה החוק אומר או מה נהוג במקרים שכאלו. האם זה משנה בכלל אם אני אתפטר או אפוטר? מבחינת פיצויים יש לי "סעיף 14" ולכן אקבל את אותו הסכום. אשמח לקבל עצה. תודה מראש, אלון.

    השב
  • 07:55, 6 באוגוסט 2014

    היי אלון
    \במקרה כזה חותמים על סיום עבודה הדדי, שדינו כפיטורין לכל עניין פיצויי הפיטורין
    בכל מקרה, אם אתה חתום על סעיף 14, סכום פיצויי הפיטורין שלך במלואו

    בהצלחה !
    עינת

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמית עכו

מנהל הפורום: עו"ד עמית עכו

שותף מייסד במשרד עורכי הדין קן-תור & עכו. מומחה לדיני הכניסה לישראל ולמדינות שונות בעולם. מחבר (משות
למידע נוסף

053-9367356 חיוג
הודעה

מנהל הפורום: גליה אלינסקי

מנכ"ל Relocation Source, חברה המלווה פעילויות רילוקיישן ופעילויות גלובליות, הן לישראל והן מחוץ לישרא
למידע נוסף

הודעה

בודקים מעבר למדינה אחרת? שוקלים הצעה מטעם העבודה לפרויקט מעבר לים? על נושאים אלו ועוד, כגון סוגיות של ישראלים המעוניינים לחזור לישראל, זכויות שחשוב לדעת בעת כניסה לישראל, זכויותיהם של עובדים זרים ובני משפחותיהם ועוד - כאן בפורום רילוקיישן