עלות של יום מעקב במקום עבודה וכמה שעות אחרי - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • ד.ר

  נשלח ע"יד.ר 17:51, 13 במרץ 2012

  שלום רציתי לדעת כמה עולה כל יום מעקב במקום העבודה וכמה שעות אחרי? עליי לציין שהמקום לא פרטי ויש הרבה תנועה של אנשים בשעות קבועות. אשמח לקבל תשובה בהקדם.

  השב
 • 09:01, 14 במרץ 2012

  נכבדי, יעוץ אישי אמור להיות פרטני ע"מ לסכם את מס' העוקבים, מס' שעות, מידע פנימי ( ע"מ לחסוך שעות מעקב) ועוד מספר פרמטרים ועל כן קשה לתת לך הצעת מחיר כללית אלא לאמר כללית כי המחירים נעים בין150-300 ש"ח מע"מ לשעת עבודה . בין "מתמחה" לחוקר רשוי צעיר או עם וותק וניסיון. בד"כ רצוי לערוך "מחקר שווקים" אך אינו רלוונטי בתחום זה כי השרות מורכב מ: ידע, ניסיון, תחכום, "קיצורי דרך", אמצעים טכניים, יכולת, אינטואיציה והרבה אינטיליגנציה....וזה עוד לא הכל. הבנת? אם כן או לא, עדיף שתיצור קשר ותגיע ליעוץ ראשוני והכוונה, כראוי. הקפד על משרד חקירות (ולא על חוקר פרטי) כי יש הבדל מהותי והשלכות לעדויות בבית המשפט באם תזדקק). הסבר בפגישה. בוקר טוב, מוקה קריגר = שרלוק

  תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.