איתור מידע על אדם שנפטר - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
  • רינה

נשלח ע"ירינה 11:29, 16 במאי 2012

לדודה שלי היה אבא שהיא מעולם לא הכירה. סבתא שלי לא נתנה לה שום פרטים עליו ויש לה רק את השם המלא שלו. סביר להניח שהוא כבר נפטר כי דודה שלי בעצמה אישה מבוגרת. היא רוצה לחפש עליו מידע או לבדוק אם הוא הקים משפחה ויש לה אחים. מאיפה מתחילים? איך היא תוכל לאתר פרטים עליו?

השב
  • 12:55, 16 במאי 2012

אפשרי.יש לשאול - הדודה - מקסימום שאלות רלוונטיות לגבי בל בני המשפחה (מה שיודעת או זוכרת) לערוך הצלבות מידע עם כל מיני "גופים" ציבוריים ו-וולונטריים ויתכן שנגיע אל הבאר.
    צריך להשקיע מאמץ וקצת כסף להשגת מידע, השאלה היא מה העדיפות וכמה זה חשוב, ברור?איש מקצוע טוב וותיק, יכול להפתיע - לטובה כמובן.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה

מוקה קריגר

תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.