החזרת כסף ללקוח במקרה של איתור מעקב סמוי - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • בועז

  נשלח ע"יבועז 14:06, 1 ביולי 2012

  אני מניח שיש מקרים וסיכונים לאיתור העוקבים במעקב סמוי (מקרה של בגידה). האם במקרה כזה מוחזרים חלק מהכספים ללקוח או שיש דרכים נוספות להמשיך לאחר שנתפסים?

  השב
 • 14:50, 1 ביולי 2012

  יש מצב של החזרת כספים שניגבו על בסיס שעות עבודה.אם ההסכם מדבר על "גלובלי" אין מקום אך יש מקום לעשות "השלמות" לאחר "פסק זמן" כאשר ה"אובייקט" נרגע ואינו חושד שהינו נעקב.
  כמובן שזה תלוי בחוקר ובהגינותו והתגמשות במידת הצורך. בשביל זה כשהנך בוחר חוקר פרטי מומלץ שיהיה וותיק עם "קבלות" ו"שבע" וכמובן ישר והגון ומתחשב. צריך להפעיל שיקול דעת ולהתרשם מהחוקר "לפני" מתן העבודה ולא להתחשב רק במחיר הזול - שיוצא יקר ועל התיסכול ועגמת הנפש - אין מה לדבר. אז התייעץ, לבסוף זה מצדיק את המחיר., תאמין לי כי מדובר בנושאים רגישים ויש גם אלמנטים נפשיים וביננו: מי רוצה להפסיד?

  תגובה
מנהל הפורום:אלירן חפץ

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.