העתק מהקלטה של שיחה בין שניים - פורום חקירות פרטיות

שאלה חדשה
 • קינן

  נשלח ע"יקינן 04:03, 12 באוגוסט 2014

  האם לצד שאינו מקליט בשיחה בין שני אנשים יש זכות לקבל העתק ממנה? במידה ושניים משוחחים ובדיעבד מתאמת החשש שצד אחד הקליט את השיחה האם ובאילו תנאים ניתן לדרוש העתק השיחה? האם רק ברגע שהוא משתמש בה?

  השב
 • מנהל הפורום:אלירן חפץ

  אלירן חפץ,מנהל הפורום

  16:22, 14 באוגוסט 2014

  שאלה יפה שאלת קינן.

  אז ככה בגדול התשובה היא שאין זכות לצד המוקלט לקבל את השיחה והוא נתון לחסדיו של המקליט......אלא...

  במקרה והעניין אן המחלוקת מגיעה לדיון משפטי...אז כן ניתן לחייב את הצד המקליט להעביר את החומר המוקלט...הכל בהתאם לנסיבות המקרה...

  בהצלחה.

  תגובה
 • 21:50, 14 באוגוסט 2014

  במידה ואכן מגיע לשלב שציינת. האם יש חובה לתת את כל מה שהוקלט? או רק החלקים שנעשה בהם שימוש של הצד המקליט? אולי בכלל לא צריך לבקש ולתת לו לחשוב שגם לך יש הקלטה ולענות על פי הזכרון מ שהיה ולטעון טענות שיהיה מוכרח להביא את כל ההקלטה מה דעתך?

  תגובה
 • מנהל הפורום:אלירן חפץ

  אלירן חפץ,מנהל הפורום

  15:45, 15 באוגוסט 2014

  קינן שלום שוב....

  אני מניח שברגע שמגיע שלב הדיון החומר אמור להיות מוצג בפני שני הצדדים.....אבל בכל מקרה אני מציע שתפנה לייעוץ עורך דין טרם אתה מקבל החלטות,במידה כמובן ואתה לא מיוצג.

  חשוב לציין כי לא מקובל לבצע עריכה או חיתוך לגבי חומר הראיות כך שאני מניח שאם יוצגו ראיות בצורה כשרה הן יוצגו במלואן ....לפחות כך אני מקווה .

  ושוב אני חוזר ואומר לגבי אסטרטגיה איך כדאי ומה כדאי לעשות ...אני שוב מציע לך להתייעץ עם עורך דין בתחום ומשם להתקדם.

  מאחל לך בהצלחה.

  תגובה

מנהל הפורום: אלירן חפץ

חוקר פרטי, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים. אלירן הוא חוקר פרטי, מומחה לענייני גירוש
למידע נוסף

072-3220167 חיוג
הודעה

זקוקים לחקירה? כיצד מתחילים? בפורום זה נשיב על שאלות ומידע לגבי חקירות בתחומי אישות (בגידות, תיקי גירושין, מעמד אישי), איתור אנשים או רכוש, איסוף מידע עסקי, כלכלי או אישי, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים, בילוש ופעילות שטח סמויה, חקירות לצורך הוכחת רשלנות רפואית, קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים, בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר, התקנת מצלמות נסתרות / סמויות, בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.