הונאה בקניית סמארטפון - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 17:37, 1 באוקטובר 2014

  קניתי גלקסי 3 i9300 מחנות ביהוד שלחתי את הטלפון לתיקון והחליפו לי מכשיר המוכר אמר לי שקיבלתי אותו דגם כמו שקניתי ולהפתעתי שהיגעתי הבייתה התקשרו אליי שיחת וידאו ולא יכולתי לקבל אותה נכנסתי להגדרות של המכשיר וראיתי שזה לא הדגם i9300 אלא i747 התקשרתי למוכר והוא אמר שהוא לא מסכים להחליף לי את המכשיר ולאחר ויכוחים רבים המוכר הסכים להחליף לי את הטלפון בתנאי שאני אחתום לו על ויתור אחריות על כל ארבעת המכשירים שקניתי המכשירים עדיין באחריות הם נקנו בחודש מאי 2014 מה ניתן לעשות והאם אפשר לתבוע אותו?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  13:49, 3 באוקטובר 2014

  עניתי לך בפרטי.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.