open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 8 באפריל 2015

            קצבת נכות לנכה צה"ל.

            שלום.
            האם קצבת נכות לנכה צה"ל פטורה במלואה ממס הכנסה?

            8 באפריל 2015
          • 8 באפריל 2015

            קצבת נכות לנכה צה"ל.

            שלום רב,
            קצבת נכות המשולמת על ידי צה"ל בגין מחלה, החמרת מחלה, או חבלה שאירעו לאותו יחיד בתקופת שירותו הצבאי או עקב שירותו הצבאי פטורה ממס בהתאם להוראות סעיף 9(6) לפקודת מס הכנסה.

            8 באפריל 2015
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form