ועדת מס הכנסה פטור משנים עברו - פורום פטור ממס הכנסה

שאלה חדשה
  • ישראל

    נשלח ע"יישראל 15:49, 27 ביולי 2015

    שלום. ידוע לי שבועדה קובעת פטור עד 7 שנים לאחור.איך הועדה קובעת זאת?

    השב
  • 11:09, 2 באוגוסט 2015

    שלום רב,
    הועדה קובעת תחולה לליקוי הרפואי מיום גילוי הנתמך בתיעוד רפואי.
    הוועדה יכולה לקבוע תחולה העולה על 7 שנים- כאמור תלוי במועד גילוי הליקוי.

    עם זאת, הזכאות לפטור ממס לפי סעיף 9(5) הינו עד 6 שנים מיום הקביעה ובמקרים מסויימים אף למעלה מכך .

    תגובה