לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
גילה

צוו ירושה,

שם תוכן הודעה: התנהלותה של מנהלת העיזבון, בית משפט מינה 17/5/2010 מנהלת עיזבון, מלכתחילה התנהלותה הייתה לקויה שהיא לא ביצעה אחר צוואה מקימת של האם ז"ל היא לא כינסה את העיזבון,היא לא חילקה את יתרת העיזבון בין היורשים לפי צו ירושה, ישנם כספים שאחת האחיות משכה מחשבונה של האם שבועים לאחר פטירתה, מנהלת העיזבון מתעסקת רק במכירת 3 הדירות של ההורים ז"ל. גם לגבי הפרטה שהיא היתה צריכה להגיש לאפוטרופוס הכללי היא לא הגישה בזמן אלה לאחר שנתיים, כמו כן מנהלת לא צירפה את ההוצאות הכספיות שהוצאתי לעיזבון כגון צו קיום צוואה,פרסום בעיתון, מינוי מנהל עיזבון, החלפת צילנדרים לדירות ההורים ז"ל לאחר ניסיון פריצה לדירות. כמו כן היא הגישה לבית המשפט צוו לחתום בשמי ובשם אחת האחיות שלי למכירת הדירות, ולאחרונה נודע לי שהיא הגישה בקשה לבית המשפט לעקל את הדירות של ההורים ז"ל עד לאחר תשלום שכר הטירחה, ושאלתי היא אם היא לא מכרה את הדירה במשך 5 שנים בעצם היא לא עשתה כמעט כלום, ושאלתי היא האם אני יכולה להגיש בקשה לבית המשפט על מנת להחליף אותה כי זו אני שהגישה בקשה לבית המשפט למנות מנהל עיזבון, אשמח לקבל תשובה לשאלתי תודה מראש גילה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום שירותי עזר משפטיים