לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
aor

סירוב המעסיק להחזר דמי ביטוח לאומי

שלום רב, במשך השנה עבדתי בשתי עבודות. בעבודה המשנית, במשך כחודשיים בוצעו ניכויים מוגזמים למס בריאות וביטוח לאומי בהתחשב בשכר ברוטו הכולל משני העבודות. המעסיק וחשב השכר בעבודה המשנית מתחמקים מלתת לי החזר על החודשים שבהם בוצעו ניכויים מוגזמים לביטוח לאומי. האם יש מקום לפעול נגדם באמצעים משפטיים? איך ניתן להוציא מהם החזר? אני מכיר את האופצייה לקבל החזר רטרואקטיבי מביטוח לאומי, אך מנסיון מדובר בהליך מסורבל, וקיימות הרבה טעויות מצד ביטוח לאומי בעניין. בתודה מראש שלום רב, במשך השנה עבדתי בשתי עבודות. בעבודה המשנית, במשך כחודשיים בוצעו ניכויים מוגזמים למס בריאות וביטוח לאומי בהתחשב בשכר ברוטו הכולל משני העבודות. המעסיק וחשב השכר בעבודה המשנית מתחמקים מלתת לי החזר על החודשים שבהם בוצעו ניכויים מוגזמים לביטוח לאומי. האם יש מקום לפעול נגדם באמצעים משפטיים? איך ניתן להוציא מהם החזר? אני מכיר את האופצייה לקבל החזר רטרואקטיבי מביטוח לאומי, אך מנסיון מדובר בהליך מסורבל, וקיימות הרבה טעויות מצד ביטוח לאומי בעניין. בתודה מראש שלום רב, במשך השנה עבדתי בשתי עבודות. בעבודה המשנית, במשך כחודשיים בוצעו ניכויים מוגזמים למס בריאות וביטוח לאומי בהתחשב בשכר ברוטו הכולל משני העבודות. המעסיק וחשב השכר בעבודה המשנית מתחמקים מלתת לי החזר על החודשים שבהם בוצעו ניכויים מוגזמים לביטוח לאומי. האם יש מקום לפעול נגדם באמצעים משפטיים? איך ניתן להוציא מהם החזר? אני מכיר את האופצייה לקבל החזר רטרואקטיבי מביטוח לאומי, אך מנסיון מדובר בהליך מסורבל, וקיימות הרבה טעויות מצד ביטוח לאומי בעניין. בתודה מראש שלום רב, במשך השנה עבדתי בשתי עבודות. בעבודה המשנית, במשך כחודשיים בוצעו ניכויים מוגזמים למס בריאות וביטוח לאומי בהתחשב בשכר ברוטו הכולל משני העבודות. המעסיק וחשב השכר בעבודה המשנית מתחמקים מלתת לי החזר על החודשים שבהם בוצעו ניכויים מוגזמים לביטוח לאומי. האם יש מקום לפעול נגדם באמצעים משפטיים? איך ניתן להוציא מהם החזר? אני מכיר את האופצייה לקבל החזר רטרואקטיבי מביטוח לאומי, אך מנסיון מדובר בהליך מסורבל, וקיימות הרבה טעויות מצד ביטוח לאומי בעניין. בתודה מראש

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום שירותי עזר משפטיים