לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אביב אליהו

מלון ביטל לי את השבת חתן שבוע לפני המועד

כפי שנאמר בכותרת סגרתי אם מלון בטבריה שבת חתן, חצי שנה מראש, בעבור מקדמה של 2000 שח צפי העסקה היה אמור לעמוד על כ-20 אלף שח השכרתי 9 חדרים והוזמנו כ60 קרובי משפחה. שבוע לפני המועד אני מחייג למלון על מנת לסגור כמה פרטים קטנים לפני האירוע. ואין מענה טלפוני. נסעתי פיזית למלון על מנת להסדיר את הפינישים לקראת האירוע ואני לתדהמתי אני רואה שהמלון סגור עקב שיפוצים, אין אפילו מישהו בקבלה לדבר איתו לאחד יומיים הגעתי שנית היה פתוח אז נכנסתי ודיברתי עם פקיד הקבלה והוא מהר קרא למנהל והמנהל הצטער והמליץ לי לבטל את האירוע כי לא ניתן לקיים את האירוע שלו הם התחייבו חצי שנה מראש !! וכי הוא יחזיר לי את המקדמה של 2000 השקלים. הייתי המום לא ידעתי מה לעשות האורחים כבר מוזמנים והכל פורסם והתלחתי לתור את העיר ולאחרים חיפושים רבים מצאתי מקום אחר, אמנם יותר זול, אך המקום היה ברמה פחותה משמעותית, זה לא היה מלון זה היה מלון דירות ובעל כורחי נאלצתי להתפשר וסלגור עסקה ולשנות מיקום 5 ימים לפני השבת חתן. האם אני זכאי לפיצוי? אני יודע שעלי להוכיח נזק ובמקרה שלי אף מחיר האירוע פחת אך לא היה אירוע כפי שתיכננתי. אשמח לתשובה בהקדם תודה.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום שירותי עזר משפטיים