מומחים רפואיים - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
 • נדב

  נשלח ע"ינדב 19:30, 31 ביולי 2012

  שלום רב, נבדקתי ע"י מומחים מטעם חברת הביטוח בחוות הדעת שבידי אחוזי הנכות הם 80 אחוז ואילו מטעם חברת הביטוח 42 אחוז האם זה נכויות סבירות על מנת שעו"ד מטעם הצדדים ידברו על נכות ממוצעת נגיד 60 אחוז או שמדובר בנכויות רחוקות והשופט ימנה בקדם משפט רופאים מטעמו?בנוסף האם השופט לפני החלטה על פער בנכויות נותן הזדמנות לעו"ד מטעם הצדדים לגשר על נכויות או שלא איך זה עובד ?תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

  עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

  08:43, 1 באוגוסט 2012

  1. הפער בנכויות אמנם גדול אבל מקובל ואפשרי . 2. אין מניעה לסכם על נכות ממוצעת והדבר מקובל גם בפערים כאלו. 3. ברור שבהעדר הסכמה על מיצוע הנכויות יטה השופט למנות מומחים נייטרליים מטעם בית המשפט. 4. תינתן לעורכי הדין הזדמנות לגשר בהסכמה על הפערים הרפואיים והשופט עשוי להציע פתרון כזה בישיבה הקרובה.

  תגובה
 • 10:23, 1 באוגוסט 2012

  תודה רבה עו"ד פרויליך בקשר לתשובתך במידה ויש הסכמה על נכות ממוצעת האם היא הולכת עד סוף המשפט אם יתנהל עד סופו?או שחברת הביטוח משנה לעיתים הסכמה על נכות ממוצעת?בנוסף אם ניתנים נכויות זמניות לאחר מספר שנים מקרות התאונה מטעם אחד מהמומחים מחברת הביטוח מה עושים במצב כזה הרי לא תמיד המשפט מתנהל עד תומו?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

  עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

  13:25, 1 באוגוסט 2012

  הסכמה דיונית מחייבת כמו חוזה ולא ניתן לחזור ממנה לא חברת הביטוח וגם לא התובע. ההסכמות הדיוניות, אם הצדדים אכן הגיעו להסכמות כאלו,צריכות להתייחס גם לנכות הזמנית ולא ניתן להשאיר נושא כזה פתוח.

  תגובה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.