• 31 ביולי 2012

  מומחים רפואיים

  שלום רב, נבדקתי ע"י מומחים מטעם חברת הביטוח בחוות הדעת שבידי אחוזי הנכות הם 80 אחוז ואילו מטעם חברת הביטוח 42 אחוז האם זה נכויות סבירות על מנת שעו"ד מטעם הצדדים ידברו על נכות ממוצעת נגיד 60 אחוז או שמדובר בנכויות רחוקות והשופט ימנה בקדם משפט רופאים מטעמו?בנוסף האם השופט לפני החלטה על פער בנכויות נותן הזדמנות לעו"ד מטעם הצדדים לגשר על נכויות או שלא איך זה עובד ?תודה

  31 ביולי 2012
 • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 1 באוגוסט 2012

  מומחים רפואיים

  1. הפער בנכויות אמנם גדול אבל מקובל ואפשרי . 2. אין מניעה לסכם על נכות ממוצעת והדבר מקובל גם בפערים כאלו. 3. ברור שבהעדר הסכמה על מיצוע הנכויות יטה השופט למנות מומחים נייטרליים מטעם בית המשפט. 4. תינתן לעורכי הדין הזדמנות לגשר בהסכמה על הפערים הרפואיים והשופט עשוי להציע פתרון כזה בישיבה הקרובה.

  1 באוגוסט 2012
  • 1 באוגוסט 2012

   מומחים רפואיים

   תודה רבה עו"ד פרויליך בקשר לתשובתך במידה ויש הסכמה על נכות ממוצעת האם היא הולכת עד סוף המשפט אם יתנהל עד סופו?או שחברת הביטוח משנה לעיתים הסכמה על נכות ממוצעת?בנוסף אם ניתנים נכויות זמניות לאחר מספר שנים מקרות התאונה מטעם אחד מהמומחים מחברת הביטוח מה עושים במצב כזה הרי לא תמיד המשפט מתנהל עד תומו?

   1 באוגוסט 2012
   • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 1 באוגוסט 2012

    מומחים רפואיים

    הסכמה דיונית מחייבת כמו חוזה ולא ניתן לחזור ממנה לא חברת הביטוח וגם לא התובע. ההסכמות הדיוניות, אם הצדדים אכן הגיעו להסכמות כאלו,צריכות להתייחס גם לנכות הזמנית ולא ניתן להשאיר נושא כזה פתוח.

    1 באוגוסט 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?