טעות בקעקוע - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 13:50, 27 בדצמבר 2012

הי, לא מצאתי את הפורום המדוייק אני מקווה שבכל זאת אקבל תשובה... בחודש ספטמבר התקעקעתי אצל מקעקע שהוא חבר קרוב. לאחר שבוע בערך שמתי לב שיש לי כתם כחול שנראה כמו מכה באיזור מתחת לקעקוע ( לא באיזור שהקעקוע עליו, אלה ממש מתחת לקעקוע באיזור שהיה אמור להיות בצבע העור שלי חלק ללא קעקוע או משהו). יחסית כתם גדול. הצביעה בחלק קטן בקעקוע יצאה מזעזעת ושהלכתי להתייעץ אצל מקעקע הוא אמר לי שזה לא צבע, שלמעשה הוא עשה לי צלקת מבלי לשים לב ושהכתם הכחול זו חדירה עמוקה מדי של מחט שגרמה לצבע להתפרס לי על העור. כבר כמה זמן שאני מנסה ליצור קשר עם המקעקע אבל הוא מתחמק ממני. מה אני יכולה לעשות? האם הגשת תביעה תהיה תקפה? אפשרי בכלל? אשמח לקבלת תשובה מהירה ומפורטת! יעל.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

11:28, 30 בדצמבר 2012

כל נושא הקעקועים הינו ב"אזור הדמדומים" מבחינת אחריות נזקית . מצד אחד מדובר בפעולה פולשנית לגוף המטופל מצד שני אין כאן רפואה מוכרת ומבוטחת באחריות מקצועית וכל "מקעקע" ככל הנראה אינו מכוסה בביטוח ולכן התביעות , אם בכלל, מוגשות כנגדו אישית ותלויות במצבו הכלכלי ויכולתו לשלם פיצויים. טעות בקעקוע היא בעייה, שכן גם המטופל בדיוק כמו המטפל ,יודע ,או אמור לדעת, שאין כאן "רפואה" וכי הוא מפקיר את גופו לאדם חסר כל מיומנות רפואית ולכן הוא גם לא יכול לבוא בטענה מדוע לא הופעלה מיומנות כזאת. בכל מקרה המצב עדיין זמני וייתכן שהמצב אינו סופי. רצוי מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום העור או הפלסטיקה כדי להגדיר את הנזק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.